072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

הרחקת יונים הרחקת יונים בגובה

הרחקת יונים? לכידה ? חיטוי? פינוי? 
בחברת דרור הדברות מבצעים עבודות הרחקה, לכידה ואף פינוי קנים של יונים.
הרחקה מתבצעת לרוב על ידי הגבלתן של היונים לשבת, לחדור, לקנן במקום מסוים כגון: אדני חלונות, מיסתורי כביסה, פרגולות מרפסות ועוד.
ההגבלה לרוב מתבצעת על ידי הנחת דוקרנים העמידים לקרינת uv ובכך נשמרים לאורך זמן.
דוקרנים העשויים מנרוסטה אינם מחלידים ומספיק רחבים כדי לא לאפשר חזרה ושהיה של היונים במקום המטופל.
עם זאת ישנם מקומות שלא ניתן לפתור את בעית היונים על ידי דוקרנים. ומכך אנו משתמשים ברשתות העמידות לקרינת שמש רשתות בעלות חוט שזירה עבה ומספיק חזק שיבטיח חסימה מיטבית של חדירה של יונים למקום המטופל. החברה פועלת ללכידת יונים על ידי השמת מלכודות בשטח עם פתיונות והרחקה ממקום המפגע. 
פינוי קנים יתבצע כאשר הקן נגיש למדביר ואף במיקירם מסובכים יותר בגובה.
חיטוי בדרך כלל נעשה לאחר פינוי קן של יונים בכלל על ידי ריסוס האיזור הנגוע.
 ישנן עוד שיטות המיושמות בשטח כגון: סליל מתכת, דוקרנים ומכשירים אלקטרונים להרחקה.
חברת דרור הדברות מבצעת עבודת יונים גם בגובה. מכך מבינים כי עבודה בגובה יותר מסובכת מפאת הסיכון הרב, הגישה למקום המטופל ואפילו העלות שהיא יקרה.
חברת דרור הדברות תעניק ללקוח הצעת מחיר מסודרת ומפורטת שתכיל את סוג החומר ליישום, הערכת תקציב ייעודי לסיום הטיפול ואף אחריות על ביצוע העבודה.
צלצלו עכשיו לקבלת הצעת מחיר מפורטת ולא תתחרטו.

 

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה